Jihočeský kraj

Josef Burghard - Krajina v obrazech a Zdeňka Koubková - Advent a Vánoce 2017

Masarykovo náměstí, Pelhřimov
Typ

5.11.- 1.12.2017 - JOSEF BURKHARD "Krajina v obrazech" Malíř z podblanicka Josef Burkhard se věnuje výtvarnému umění již od svého mládí. Je členem mezinárodního uměleckého projektu tolk.cz,který prezentuje tvorbu umělců po celém světě,Podblanické galerie ČSOP Vlašim a klubu přátel PG a ART galery. Žije a tvoří v Načeradci pod Blaníkem.První výstava byla uskutečněna v roce 2004 v Sedlčanech,která měla úspěch.Pro velmi kladné ohlasy prezentuje svá díla v dalších městech naší republiky např.ve Vlašimi,Benešově,Pelhřimově,Praze,Kolíně a dalších. K tvorbě malíř používá klasickou techniku olejomalby.Jeho vzorem a učitelem byl světově uznávaný malíř Bob Ross.Tyto obrazy jsou odrazem malířova ducha a charakteru. Malování je pro něj blahodárný čas dávající mu pocit klidu a svobody. ZDEŇKA KOUBKOVÁ "Advent a vánoce 2017" Jak už sám název napovídá, výstava je zaměřena na adventní a vánoční dekorace. Jedná se o věnce, svícny a různé maličkosti, které se váží k tomuto krásnému období. Naleznete zde i výrobky z pedigu, háčkované a pletené drobnosti, které mohou udělat radost jako vánoční dárek.

Tajemný hippopotamus

třída Legií 1115, 39301 Pelhřimov
Typ

Malý lvíček má kamaráda hrošíka. Jednoho dne si usmyslí, že si najde toho ale úplně nejlepšího kamaráda. Hrošík se nabídne, že mu s hledáním pomůže, a tak se vydají za moudrou žirafou. Od žirafy se dozvědí, že lvíčkův nejlepší kamarád je hippopotamus. Oba se tedy vydají do pralesa hledat tajemného hippopotamuse. A to je teprve dobrodružství...Účinkuje Loutkoherecká skupina Rolnička.

My Little Pony Film

LEGO® Ninjago® film